Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

I Kongres Radom Przyszłości

Szanowni Państwo!
Jako że Społeczna Akademia Nauk jest nieodłączną częścią Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości w związku z tym, że członkiem rady jest sam Pan Rektor dr hab. Roman Patora, prof. Społecznej Akademii Nauk a Sekretarzem tej rady jest Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Pan Mirosław Olszewski z radością informujemy, że już 1 października rozpocznie się I Kongres Radom Przyszłości!

Podczas dwudniowego wydarzenia eksperci, politycy i przedsiębiorcy będą rozmawiać o kluczowych wyzwaniach dla polskich przedsiębiorstw oraz zmianach w krajowej gospodarce.

#TransformacjaCyfrowa #przemysł #GospodarkaPrzestrzenna #AdministracjaPubliczna – to tylko niektóre z tematów, które poruszymy podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś.

Wydarzenie odbędzie się na jeszcze nieotwartym Lotnisku Warszawa-Radom! To unikalna szansa na zwiedzenie terminalu! Liczymy na wasz udział!


I Kongres Radom Przyszłości

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!