Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN wypromował we wrześniu blisko stu kolejnych absolwentów.

Trwają obrony prac licencjackich i magisterskich w Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz w ośrodkach w Warszawie, Kielcach i Tarnobrzegu. We wrześniu tego roku zaszczytne miano absolwenta kierunku zdobyło blisko 100 osób.

W ostatniej dekadzie września 2022 roku kolejni studenci kierunku Bezpieczeństwo Narodowe przystąpili do egzaminów dyplomowych. Przed komisjami egzaminacyjnymi w Łodzi, Warszawie, Kielcach i Tarnobrzegu – ośrodkach kształcących w specjalnościach: bezpieczeństwo militarne i obrona narodowa, bezpieczeństwo wewnętrzne państwa, a także zarządzanie kryzysowe i ratownictwo - stanęło blisko stu absolwentów studiów licencjackich oraz magistrantów. Prawie wszyscy wykazali się wysokim poziomem wiedzy oraz umiejętnościami, dobrym przygotowaniem do wykonywania zadań na stanowiskach zgodnych z wybranymi specjalnościami, zasłużenie zyskując tytuł licencjata bądź magistra w wybranej specjalności.

Najciekawsze prace, ukierunkowane na rozwiązanie istotnych problemów społecznych bądź gospodarczych, zostaną przekazane do zapoznania i ewentualnego wykorzystania właściwym organom administracji państwowej i samorządowej. W grupie kilkunastu prac znajdzie się m.in. praca obroniona na ocenę bardzo dobry w dniu 25 września br. w tarnobrzeskiej filii Społecznej Akademii Nauk, dotycząca postulowanych przez użytkowników zmian dla poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym autorstwa Pana Michała Miczko. Władze wydziału szacując wysoko jej praktyczną przydatność zdecydowały o przekazaniu do Ministerstwa Infrastruktury, Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach oraz Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie.

Szanownym absolwentom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zainteresowanych podwyższeniem kompetencji w obszarze bezpieczeństwa zapraszamy do wspólnej edukacyjnej przygody w Społecznej Akademii Nauk.

  • Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN wypromował we wrześniu blisko stu kolejnych absolwentów
  • Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN wypromował we wrześniu blisko stu kolejnych absolwentów
  • Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN wypromował we wrześniu blisko stu kolejnych absolwentów
  • Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN wypromował we wrześniu blisko stu kolejnych absolwentów
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!