Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Zasady przyjmowania Kandydatów na studia w Dziale Rekrutacji

  • Na wizytę przyjdź bez osoby towarzyszącej. Jeśli Twoja sytuacja wymaga obecności opiekuna lub innej osoby, przed wizytą uprzedź o tym pracownika.
  • Podczas wizyty miej zakryte usta i zachowaj wymaganą odległość 1,5 m od pracownika.
  • Przy drzwiach znajdziesz płyn do dezynfekcji rąk, użyj go przy wejściu – nawet jeśli masz założone rękawiczki jednorazowe.
  • Strefa dla interesantów jest oddzielona od strefy biurowej przesłoną ochronną z pleksi, z opcją możliwości przekazania dokumentów.
  • Dodatkowo w Twoim zasięgu będzie znajdował się pojemnik przeznaczony na dokumenty, które będziesz zostawiał na uczelni.
  • Środki piśmiennicze wykorzystywane przez interesantów leżą w specjalnym pojemniku i są dezynfekowane po każdym użyciu.
  • W Dziale Rekrutacji jednocześnie może przebywać maksymalnie dwóch interesantów. Jeśli wchodząc zobaczysz, że w pomieszczeniu znajduje się już dozwolona liczba osób, zaczekaj przed wejściem. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości – 1,5 m od innych.
  • Interesanci, którzy przejawiają objawy chorobowe (np. katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwani.
  • Jednocześnie przypominamy, że na studia w SAN zapisujecie się poprzez założenie konta rekrutacyjnego na stronie rekrutacja.san.edu.pl.

Etapy rekrutacji znajdziecie w zakładce ZASADY REKRUTACJI, a dokumenty, które musicie ze sobą zabrać w zakładce WYMAGANE DOKUMENTY.

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!