Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Inauguracja roku akademickiego

Dniem wyjątkowym w życiu każdej Uczelni jest z pewnością Inauguracja roku akademickiego. Społeczna Akademia Nauk w Kielcach uroczyście zainicjowała kolejny rok akademicki w dniu 12 października 2019.

Wiele wyzwań, możliwości i perspektyw czeka nie tylko studentów, którzy rozpoczęli studia w murach naszej Uczelni, ale także kontynuujących naukę. Jest nam bardzo miło przywitać nowych studentów Społecznej Akademii Nauk w Kielcach. Mamy nadzieję, że będzie to dla Nich czas owocnej nauki, oraz uczestnictwa w ciekawych zajęciach które jak zawsze są prowadzone przez doświadczoną i doskonale przygotowaną do zajęć Kadrę Dydaktyków. Studia to nie tylko ciężka praca i zdobywanie wiedzy, ale również możliwość zawiązania nowych relacji międzyludzkich czy uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach. Dokładamy wciąż wszelkich starań aby studiowanie w murach naszej Uczelni było pięknym czasem dla studentów.

Rozpoczęcie nowego roku akademickiego to także czas wytężonej pracy dla pracowników Społecznej Akademii Nauk w Kielcach, którzy stale czuwają nad prawidłowym jej funkcjonowaniem.

O wszystkich kwestiach wymienionych powyżej, mówił podczas swojego przemówienia Dziekan dr Paweł Ramiączek.

Najważniejszym elementem Inauguracji była Immatrykulacja, podczas której studenci ślubowali:
  • wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości,
  • szanować pracę i obyczaje studenckie oraz całym swoim postępowaniem dbać o godność i honor studenta Społecznej Akademii Nauk,
  • dociekać prawdy, głosić ja oraz dawać jej świadectwo swoim postępowaniem,
  • przestrzegać zasad etyki i tolerancji,
  • przyczyniać się do pomnażania dorobku społeczności akademickiej
  • Inauguracja roku akademickiego
  • Inauguracja roku akademickiego
  • Inauguracja roku akademickiego
  • Inauguracja roku akademickiego

Po ślubowaniu, wykład inauguracyjny wygłosił Komendant Miejski Policji w Kielcach podinsp. dr Piotr Zalewski.

Społeczna Akademia Nauk jest jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Działa od 1994 roku. To jedyna akademia w naszym regionie. Uczelnia oferuje kształcenie na studiach: licencjackich, magisterskich i podyplomowych. SAN posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych, nauk o zarządzaniu oraz językoznawstwa. Od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach niepublicznych szkół wyższych.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!