Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Zarządzanie Kryzysowe i Ratownictwo

Celem specjalności Zarządzanie Kryzysowe i Ratownictwo jest uzyskanie wiedzy z zakresu zarządzania kryzysowego, zwłaszcza w stanie klęski żywiołowej, katastrof i wypadków na każdym szczeblu zarządzania oraz podstawowej wiedzy dotyczącej ratownictwa: medycznego, technicznego, ekologicznego i chemicznego.

Absolwent specjalności Zarządzanie Kryzysowe i Ratownictwo może pracować jako:

  • pracownik jednostek administracji publicznej (rządowej i samorządowej) realizujących zadania z zakresu zarządzania kryzysowego, planowania i organizacji działań ratowniczych,
  • specjalista w zakresie planowania cywilnego,
  • doradca (ekspert) w sztabach kryzysowych różnego szczebla,
  • inspektor ds. monitorowania zagrożeń,
  • specjalista ds. procedury bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego na różnych szczeblach organizacji państwowej i międzynarodowej.
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!