Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Wojsko i Służby Specjalne w Systemie Bezpieczeństwa Państwa

Specjalność jest zaadresowana przede wszystkim do zawodowych żołnierzy Wojska Polskiego, jak również innych służb mundurowych oraz pracowników cywilnych, którzy są zatrudnieni w tych służbach. Zainteresowanie tym kierunkiem mogą wykazywać także osoby będące kandydatami do podjęcia takiej służby lub pracy. Specjalność jest doskonałą sposobnością także dla pracowników administracji państwowej, którzy zdobędą wiedzę i odpowiednie umiejętności związane z tematyką roli, jaką pełnią w Polsce elitarne jednostki w systemie bezpieczeństwa państwa i w jaki sposób one funkcjonują na terenie naszego kraju.

Absolwenci specjalności Wojsko i Służby Specjalne w Systemie Bezpieczeństwa Państwa, posiadają odpowiednie kompetencje do wystawiania opinii oraz sądów w tematach związanych z bezpieczeństwem państwa, mają świadomość i potrzebną wiedzę, która przyda się do pracy w wyspecjalizowanych jednostkach oraz strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Obrony Narodowej, a także w strukturach administracji publicznej, która jest odpowiedzialna za tworzenie struktur bezpieczeństwa państwa.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!