Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Mediacje i Negocjacje w Sytuacjach Kryzysowych

Negocjacje i mediacje dają możliwość do skutecznego rozwiązywania wszelakich konfliktów. W toku studiów na tej specjalności studenci otrzymują umiejętności komunikacyjne w zakresie prowadzenia negocjacji i mediacji oraz rozstrzygać konflikty interpersonalne. W trakcie nauki na specjalności Mediacje i Negocjacje w Sytuacjach Kryzysowych studenci poznają metody diagnozowania mechanizmów, zarysów oraz technik dotyczących mediacji i negocjacji.

Wyjątkowość tej specjalności podkreśla fakt, przygotowania jej absolwentów do samodzielnego prowadzenia negocjacji i mediacji w różnego rodzaju organizacjach oraz mediacji sądowych w sprawach gospodarczych, pracowniczych i cywilnych. Absolwenci mogą starać się o wpis do Sądu Okręgowego na listę stałych sądowych mediatorów (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 stycznia 2016).

Studia na tej specjalności zaopatrują studentów w wiedzę z obszaru psychologii konfliktu, podejmowania decyzji, mediacji i negocjacji, prawa, a także praktyki związanej z biznesem, która dotyczy rozwiązywania sytuacji problemowych.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!