Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Dziennikarz śledczy

Obszar bezpieczeństwa wewnętrznego jest niezwykle duży, w związku z czym zapotrzebowanie na wyspecjalizowaną kadrę pracowników potrzebnych do pracy w różnych sektorach jest ogromne. W związku z powyższym także zawód dziennikarza jest niezwykle potrzebny, także w branży związanej z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy oraz samej dziedziny bezpieczeństwa, Wydział Handlu i Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk w Kielcach uruchomił specjalność Dziennikarz śledczy.

Studia na tej specjalności mają na celu przygotowanie przyszłych redaktorów, dziennikarzy i reporterów do skutecznego i profesjonalnego udzielania informacji. Praktyczne zajęcia uświadamiają misję, jaką będą mieć do spełnienia absolwenci po ukończeniu studiów na tej specjalności, ponieważ prawdziwe dziennikarstwo jest misją. Potrzeba tu wielkiego hartu ducha, samoświadomości i uczciwości.

Absolwenci tej specjalności mają odpowiednie przygotowanie i umiejętności potrzebne do wykonywania pracy w roli dziennikarza, także w służbach mundurowych oraz nie tylko. Praktyczne zajęcia pod okiem wyspecjalizowanej kadry zapewniają pełny profesjonalizm i kompetentność. Studenci po specjalności Dziennikarz Śledczy są gotowi do przekazywania rzetelnych i uczciwych informacji także w zakresie bezpieczeństwa.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!