Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Bezpieczeństwo Publiczne i Ochrona

Posiadanie obszernej wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa publicznego jest konieczne, by zapobiegać przestępczości oraz zapewnić skuteczne funkcjonowanie wielorakich systemów bezpieczeństwa publicznego i ochrony. Tematyka bezpieczeństwa w formacie lokalnym, jak i globalnym jest związana z codziennym życiem. W celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa obywatelowi potrzebna jest do tego przeznaczenia wyspecjalizowana kadra fachowców. Każdego roku liczba potrzebnych profesjonalistów dysponujących należytą wiedzą i umiejętnościami z zakresu bezpieczeństwa oraz ochrony stale rośnie.

Absolwenci Społecznej Akademii Nauk, po tej specjalności są zaopatrzeni w odpowiednie kompetencje, umiejętności oraz wiedzę konieczne, by dobrze wykonywać polecone im zadania w sektorze administracji samorządowej oraz państwowej.

Studenci, którzy ukończyli studia licencjackie na specjalności Bezpieczeństwo Publiczne i Ochrona, tylko na Wydziale Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach dostają uprawnienia do wykonywania zawodu kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!