Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Targi edukacyjne

Targi edukacyjne to czas kiedy możemy się spotkać face to face z uczniami szkół średnich. Społeczna Akademia Nauk w Kielcach jako jeden z szesnastu wydziałów w Polsce zawsze bardzo chętnie włącza się w tego typu akcje, podczas których mamy kontakt z młodzieżą. Jest to okres, w którym maturzyści mogą swobodnie porozmawiać z przedstawicielami uczelni, a także zapoznać się z aktualną ofertą studiów.

  • Targi edukacyjne
  • Targi edukacyjne
  • Targi edukacyjne

Podczas takich spotkań licealiści mają także możliwość poradzić się naszych specjalistów, w kwestii wyboru odpowiedniego kierunku kształcenia, a także otrzymują od nas specjalnie przygotowane pakiety promocyjne. Odwiedziliśmy już Targi w Radomiu, Częstochowie, Opatowie oraz w Kielcach, a przed nami targi w Starachowicach, Końskich oraz Skarżysku - Kamiennej.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!