Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Spotkania ze szkołami

Obecny czas jest okresem promocji Społecznej Akademii Nauk. Od kilku miesięcy mamy przyjemność odwiedzać licea ogólnokształcące, technika, szkoły ponadgimnazjalne etc., co czynimy z wielką radością i zaangażowaniem. Jest to czas, w którym możemy porozmawiać z młodzieżą, przedstawić naszą ofertę edukacyjną, a także doradzić jak przygotować się do podjęcia tak ważnej decyzji, jaką jest wybór kierunku studiów.

Zaplanowanie własnej ścieżki naukowej oraz zawodowej to nie lada wyzwanie, które czeka na tegorocznych maturzystów tuż po zaliczeniu egzaminu maturalnego. Często nasze wizyty wiążą się także z ciekawymi wykładami, które wygłasza nasz Dziekan dr Paweł Ramiączek oraz Prodziekan dr Radosław Harabin.

Pragniemy serdecznie podziękować, Dyrekcjom szkół, a także samym uczniom za to, że za każdym razem jesteśmy ciepło witani i słuchani z najwyższą kulturą oraz uwagą. Jesteśmy zadowoleni, że możemy spotykać się z młodzieżą, ponieważ czynimy to z pasją i radością.

Do zobaczenia w Waszej szkole!

  • Spotkania ze szkołami
  • Spotkania ze szkołami
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!