Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Zbiórka pieniędzy WOŚP

Dnia 13.01.2019 r. odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod tytułem „Pomaganie jest dziecinne proste”. Zbierano pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Studenci oraz pracownicy Społecznej Akademii Nauk w Kielcach, również postanowili przyłączyć się do zbiórki. W murach naszej uczelni mieliśmy przyjemność gościć wolontariuszy WOŚP, którzy wyposażeni w charakterystyczne puszki oraz serduszka zbierali pieniądze na szczytny cel.

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach zdecydowała się także, pomóc przekazując gifty na licytację, która odbyła się w Galerii Echo w Kielcach. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Dziękujemy również naszemu partnerowi Academy of Krav Maga & Combat Shooting za doskonały pokaz umiejętności, który cieszył się wielkim zainteresowaniem publiczności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do akcji i pomóc.

#Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej !

  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
  • Zbiórka pieniędzy WOŚP
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!