Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Umowa z OSP Kurozwęki

W dniu 8 grudnia 2018 roku w OSP w Kurozwękach podpisane zostało porozumienie o współpracy między Społeczną Akademią Nauk w Kielcach a Ochotniczą Strażą Pożarną w Kurozwękach. Cenimy sobie wszelkie formy współpracy z jednostkami działającymi na rzecz ochrony życia, zdrowia i mienia.

Ochotnicza Straż Pożarna bezustanne pozostaje w gotowości by jako pierwsza dotrzeć na miejsce zdarzenia, przez co spoczywa na niej ciężar związany z zabezpieczeniem oraz przygotowaniem warunków dla właściwych służb. Za codzienną, ochotniczą służbę na rzecz bezpieczeństwa przesyłamy wielkie słowa uznania. Życzymy zawsze bezpiecznej służby i liczymy na owocną współpracę.

  • Umowa z OSP Kurozwęki
  • Umowa z OSP Kurozwęki
  • Umowa z OSP Kurozwęki
  • Umowa z OSP Kurozwęki
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!