Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Umowa o partnerstwie z AKMCS

Bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą każdego człowieka, w zapewnieniu której Społeczna Akademia Nauk w Kielcach także się przyczynia. Oprócz oferowania przez nas kształcenia na studiach I i II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, chcemy także zaoferować fachową wiedzę praktyczną, która poprawi samopoczucie oraz pewność siebie.

W związku z powyższym zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Academy of Krav Maga & Combat Shooting, a Społeczną Akademią Nauk. AKMCS Polska jest szkołą Izraelskiego Systemu Walki Krav Maga, jednego z najskuteczniejszych systemów walki na świecie.

Podejmowane przedsięwzięcia umożliwią realizowanie wspólnych działań istotnych dla rynku pracy i koniecznych do wdrożenia zmian w obszarze edukacji i bezpieczeństwa w regionie. Mamy nadzieję, że AKMCS Polska przyczyni się również do poprawy świadomości i bezpieczeństwa studentów Społecznej Akademii Nauk.

Więcej szczegółów pojawi się wkrótce, zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony.


Umowa o partnerstwie z AKMCS

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!