Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Wystawa SAN/SALUTEM

W dniu 08.12.2018 roku w Galerii Korona w Kielcach pojawiła się wystawa zdjęć na których można zobaczyć naszą ofertę edukacyjną z interesującymi kierunkami studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych. Na szczególną uwagę zasługują także zdjęcia pochodzące z wypraw Stowarzyszenia Salutem.

Nie można przejść obojętnie obok zdjęć z najdalszych zakątków świata. Większość wystawy poświęcona jest ostatniej wyprawie dookoła Afryki prowadzonej pod hasłem „Scyzoryki wzdłuż Afryki”, w której udział wzięli studenci Społecznej Akademii Nauk, a ich opiekunem został nauczyciel akademicki – Jacek Słowak.

Gorąco zachęcamy do zatrzymania się na chwilę przy naszej wystawie podczas dokonywania świątecznych zakupów. Zdjęcia są bardzo ciekawe i na pewno umilą spędzony w galerii czas.

  • Wystawa SAN/SALUTEM
  • Wystawa SAN/SALUTEM
  • Wystawa SAN/SALUTEM
  • Wystawa SAN/SALUTEM
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!