Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

SAMORZĄD STUDENCKI

Nowy Rok Akademicki – nowe wyzwania! Samorząd Studencki Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk w Łodzi tworzą wszyscy studenci, którzy poprzez swoich reprezentantów czuwają nad porządkiem organizacyjnym i sprawnym funkcjonowaniem Wydziału. Do zadań Samorządu należy m.in.:

  • Dbanie o przestrzeganie praw studentów
  • Czuwanie nad procesem przyznawania środków finansowych dla studentów
  • Angażowanie się w działalność naukową, kulturalną oraz sportową
  • Zajmowanie się kwestiami organizacyjnymi dotyczącymi życia Wydziału

Przynależność do Samorządu Studenckiego jest dobrowolną, niewymuszoną decyzją, która kształtuje postawę i charakter człowieka. Wpływa na rozwój osobisty, podnosi umiejętności organizacyjne, a także uczy jednej z najbardziej pożądanych przez pracodawców cech - pracy w zespole.


8 grudnia 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego. Funkcję Przewodniczącego niezmiennie sprawuje Artur Szymczak, jego Zastępcami zostali Tomasz Januszewski i Klaudia Wołczyńska, natomiast Sekretarzem został Krzysztof Rotszejn. Członkom Samorządu życzymy miliona pomysłów do działania oraz chęci do ich realizacji!

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!