Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Aż do 80% dofinansowania na studia podyplomowe, kursy i szkolenia

Inwestujesz w rozwój swoich pracowników? Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje jako właściciel firmy? Chcesz mieć pewność, że będą to dobrze wydane pieniądze?

Skorzystaj więc z dofinansowania do usług szkoleniowych i zapisz się na studia podyplomowe w Społecznej Akademii Nauk, dzięki którym uzyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju zawodowego.

Dofinansowanie można uzyskać wyłącznie na usługi rozwojowe zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych, tj. rejestrze prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w formie elektronicznej, zawierającym informacje na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz oferty świadczonych przez nie usług. Korzystanie z bazy jest bezpłatne.

O więcej szczegółów zapytaj doradców, którzy krok po kroku wyjaśnią Ci zasady i procedurę starania się o dofinansowanie studiów podyplomowych znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych.

Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń z możliwością dofinansowania.

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji na usługi szkoleniowe finansowane z EFS prosimy kontaktować się z:

Biurem ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym SAN:
tel. 44 680 11 40
e-mail: wspolpraca@san.edu.plStudia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!