Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Co ważniejsze od rankingu?

Społeczna Akademia Nauk po raz kolejny zajęła silną pozycję w Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw. Jednak dla uczelni ważniejszy od miejscach rankingowych jest dobry program studiów, dający absolwentom dobry start do kariery zawodowej.

Ranking Szkół Wyższych 2018 to kolejna edycja zestawień przygotowanych przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Osobno oceniane są uczelnie akademickie, istnieją rankingi według typów uczelni, osobne zestawienie dotyczy szkół niepublicznych. Można znaleźć także podrankingi dotyczące poszczególnych kategorii - jak siła naukowa czy losy absolwentów. Perspektywy przygotowują także zestawienia regionalne uczelni.

- Cieszymy się z dobrych ocen Perspektyw, jednak nie one są dla nas najważniejsze - mówi dr Paweł Ramiączek- Dziekan Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach. - Jednak jak każdy ranking jest to spojrzenie oparte na odgórnie wyznaczonych przez organizatora kategoriach i wagach - wyjaśnia. Dla Dziekana Ramiączka znacznie ważniejsze od ocen jurorów z Perspektyw jest opinia studentów i absolwentów - Cieszymy się, że często wygrywamy rankingi w głowach kandydatów, kiedy analizują która uczelnia jest najlepsza dla ich przyszłości - uśmiecha się Dziekan Ramiączek.

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi jest uczelnią niepubliczną i w ich zestawieniu ogólnopolskim znalazła się w tegorocznej pierwszej piątce najlepiej ocenionych szkół tego typu.

- Warto zwrócić uwagę, że jesteśmy jedyną w czołówce uczelnią z siedzibą poza Warszawą - mówi dziekan Ramiączek. - SAN jest też jedyną w tym gronie uczelnią sieciową, która ma rozbudowaną sieć wydziałów zamiejscowych. Także w Kielcach, gdzie jest jedyną uczelnia o statusie akademii - podkreśla dziekan świętokrzyskiego wydziału.

W Rankingu Uczelni Niepublicznych SAN zajął pierwsze miejsca w dwóch kategoriach - studiów magisterskich oraz studiów prowadzonych w języku obcym. W kieleckim wydziale prowadzone są studia magisterskie na trzech kierunkach - bezpieczeństwie wewnętrznym, ekonomii oraz zarządzaniu (w tym trzecim przypadku to studia realizowane z wykorzystaniem technik i metod e-learningowych). Z kolei studia anglojęzyczne prowadzone są we współpracy z Clark University.

Dziekan Ramiączek uważa, że dla decyzji kandydatów najbardziej istotnym wskazaniem będzie czołowe - czwarte - miejsce w Rankingu Uczelni Akademickich w kategorii Ekonomiczne Losy Absolwentów.

- Ten wskaźnik pokazuje, jak ważne jest dla nas wykorzystanie studiów jako wartości, jaką dajemy z punktu widzenia ścieżki kariery - mówi dziekan świętokrzyskiego wydziału. SAN uplasował się w czołówce zestawienia losów absolwentów wraz z innymi uczelniami ze stolicy.

Wydział Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach od maja prowadzi nabór na 6 kierunków studiów licencjackich, dwa magisterskie oraz posiada szeroka ofertę studiów podyplomowych dostoswanych do aktualnych potrzeb rynku pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://kielce.san.edu.pl

  • Co ważniejsze od rankingu?
  • Co ważniejsze od rankingu?
  • Co ważniejsze od rankingu?
  • Co ważniejsze od rankingu?
  • Co ważniejsze od rankingu?
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!