Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

SAN rozwija kompetencje

Knolwledge development czyli rozwój wiedzy, kompetencji biznesowych to formuła, którą szczyci się się firma szkoleniowo – doradcza GroUP247.

Teraz jej eksperci będą dzielić się wiedzą ze studentami i słuchaczami studiów podyplomowych kieleckiego wydziału Społecznej Akademii Nauk.

W ofercie GroUP247 jest ponad 20 szkoleń z kilku różnych obszarów biznesowych, takich jak marketing i PR, finanse i rachunkowość, nieruchomości. o GroUP247 organizuje także zamknięte szkolenia specjalistyczne dla managerów i specjalistów pracujących w przedsiębiorstwach różnych branż.

Teraz podpisała umowę partnerską ze Społeczną Akademią Nauk. Obie instytucje będą współpracowały w organizacji szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Dzięki temu studenci i słuchacze Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa zyskają bezpośredni dostęp do kompetencji praktyków - ekspertów współpracujących na bieżąco z biznesem przy realizacji projektów szkoleniowych, trenerskich i coachingowych. Współpraca będzie dotyczyła również badań i ekspertyz, a także analizy rynku pracy i doskonalenia kwalifikacji pracowniczych.

SAN rozwija kompetencje

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!