Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Birety w górę i w drogę. Gala wręczenia dyplomów 2016/17

„Wilk jest wilkiem, niedźwiedź jest niedźwiedziem. Człowiek natomiast jest wszystkimi zwierzętami jednocześnie. Może zostać każdym z nich”. Te słowa mają być myślą przewodnią dla najświeższych absolwentów Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Właśnie odebrali swoje dyplomy podczas uroczystej Gali.

Około 150 absolwentów kierunków bezpieczeństwo wewnętrzne i ekonomia odebrało dyplomy licencjackie i magisterskie z rąk dr Pawła Ramiączka, Dziekana Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach. - Jestem głęboko przekonany, że każdy z wręczanych dzisiaj dyplomów będzie ważnym atutem w budowaniu ścieżki zawodowej. Gratuluję Wam wszystkim, szanowni studenci - zapału, wytrwałości i chęci do nauki. Gdyby nie one, nie byłoby Was tutaj dzisiaj na sali - mówił Dziekan do studentów stających się podczas uroczystości absolwentami.

Uczestnicy Gali mogli wysłuchać także gościnnego wykładu Aleksandra Bednarka - global operations managera w Fujitsu Technology Solutions, który w swoim wystąpieniu mówił na temat Cyber Security oraz zagrożeniach związanych z cyber przestrzenią, w której funkcjonują współczesne organizacje.

Studenci z kolei ogłosili wyniki plebiscytu na najlepszego wykładowcę mijającego roku akademickiego. Statuetkę odebrał dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, wykładowca przedmiotów związanych z ekonomią.

Dziekan Ramiączek wyraził nadzieję, że z absolwentami spotka się jeszcze w przyszłości - z absolwentami studiów I stopnia na studiach magisterskich, a z obecnymi magistrami na studiach podyplomowych. - Teraz ruch jest po Waszej stronie. Musicie się zmieniać tak szybko, jak zmienia się otaczająca Was rzeczywistość, a jak prędko się zmienia nie trzeba przecież nikogo przekonywać - mówił Dziekan Ramiączek. - Od Waszego wysiłku, zaangażowania, pasji i gotowości do nabywania coraz to nowych porcji wiedzy i umiejętności będzie zależało jak dobrą pracę znajdziecie i jak szybko będziecie rozwijać się zawodowo. Oczywiście potrzeba Wam będzie także łut szczęścia i życzę każdej absolwentce i absolwentowi uczelni, aby nigdy nie zabrakło Wam uśmiechów od dobrego losu - podsumował.

Po uroczystości odbyła się część nieoficjalna, gdzie wspólnie przy muzyce równie dobrze bawili się studenci, absolwenci i wykładowcy - i to niezależnie od posiadanych tytułów naukowych

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

Gala wręczenia dyplomów

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!