Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Społeczna Akademia Nauk współpracuje z Klubem Sportowym Effector Kielce

W dniu 1 marca 2017r. w siedzibie Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk w Kielcach odbyło się spotkanie Dyrektora Regionalnego Pana Andrzeja Kazanowskiego oraz Dziekana Wydziału Pana dr Pawła Ramiączka z Prezesem Klubu Sportowego Effector Kielce Panem Jackiem Sękiem. W czasie spotkania doszło do podpisana porozumienia o współpracy Społecznej Akademii Nauk z Klubem Sportowym Effector Kielce.

Na mocy podpisanego porozumienia klub sportowy i Uczelnia będą współpracowały m.in. w zakresie promocji Uczelni podczas rozgrywek piłki siatkowej oraz będą czynnie brały udział w organizowanych przez siebie spotkaniach z obszaru objętego zakresem współpracy.


Społeczna Akademia Nauk współpracuje z Klubem Sportowym Effector Kielce

Dzięki podpisanemu porozumieniu studenci SAN będą na bieżąco informowani o rozgrywkach Effectora, będą mogli sami skorzystać z gry w siatkówkę pod okiem zawodników klubu, a dla najpilniejszych studentów z najwyższą średnią ocen zostaną ufundowane karnety wejściowe na mecze w całym sezonie rozgrywek.

Do entuzjastów piłki siatkowej, studiujących w Społecznej Akademii Nauk, informacja dotarła z szybkością piłki setowej. Już organizują czas i czekają na kalendarz rozgrywek Effectora.

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!