Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

Inauguracja roku akademickiego jest świętem w każdej Uczelni. Społeczna Akademia Nauk zainaugurowała uroczyście nowy rok w dniu 22 października 2016. Część oficjalną poprowadził Dyrektor Regionalny mgr Andrzej Kazanowski.

Nowy rok akademicki to nowe wyzwania, nowe perspektywy i możliwości. Nowy rok akademicki to również początek kolejnego etapu edukacji dla wszystkich Studentów pierwszych roczników. Miło nam powitać w murach Społecznej Akademii Nauk w Kielcach tak wielu nowych Studentów. Jesteśmy przekonani, że studia na naszej Uczelni będą dla Nich niezapomnianą podróżą w świat wiedzy, którą pozyskają od doświadczonej i miłej Kadry Dydaktyków. Nowy rok akademicki to również wytężona praca wszystkich pracowników SAN Kielce. Od początku naszej działalności wychodzimy z założenia, że zadowolenie Studenta z edukacji w naszej Uczelni jest najważniejsze. Ten cel realizujemy skrupulatnie.

O tych wszystkich aspektach funkcjonowania Uczelni mówił w swoim przemówieniu Dziekan Wydziału dr Paweł Ramiączek.

Punktem kulminacyjnym Inauguracji była Immatrykulacja. Studenci uroczyście ślubowali:
  • wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości,
  • szanować pracę i obyczaje studenckie oraz całym swoim postępowaniem dbać o godność i honor studenta Społecznej Akademii Nauk,
  • dociekać prawdy, głosić ja oraz dawać jej świadectwo swoim postępowaniem,
  • przestrzegać zasad etyki i tolerancji,
  • przyczyniać się do pomnażania dorobku społeczności akademickiej

Po ślubowaniu, wykład inauguracyjny wygłosił prof. dr hab. Łukasz Sułkowski – Prorektor Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Społeczna Akademia Nauk jest jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Działa od 1994 roku. To jedyna akademia w naszym regionie. Uczelnia oferuje kształcenie na studiach: licencjackich, magisterskich i podyplomowych. SAN posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych, nauk o zarządzaniu oraz językoznawstwa. Od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach niepublicznych szkół wyższych.

  • INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017
  • INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017
  • INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!